Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Popüler hale gelen Animal Crossing: New Horizons oyunu nasıl?

Popüler hale gelen Animal Crossing: New Horizons oyunu nasıl?

İyi olan birçok oyun karantina günlerinde önemli indirme oranlarına ulaşıyor. Eğer bir Nintendo oyun konsolunuz varsa bir süredir iyice popüler hale gelmiş olan Animal Crossing: New Horizons oyununu oynamayı deneyimleyebilirsiniz. Oyun oynamak karantina günlerinde oldukça eğlenceli bir aktivite türü olarak karşımıza çıkıyor. 

İnternet üzerinde bir süredir konuşulan Animal Crossing: New Horizons oyunu sosyal uzaklaşmayı uygulamaya çalıştığımız şu günlerde evimizde oynayabileceğimiz ve bizi'' sosyalleştiren'' bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 

"Animal Crossing: New Horizons", Nintendo'nun popüler yaşam simülatörü serisinin son oyunu ve günlük yaşamdan çok ihtiyaç duyulan bir kaçış olarak gösteriliyor. Oyun size temelde Sims’teki gibi bir ev inşa ettiriyor, sonra arkadaş edinmenizi sağlıyor ve keşfedilmek üzere sizi ıssız bir adaya bile götürüyor.  

Günlük rutinlerimizden uzaklaştığımız şu günlerde ‘’günlük rutinlere’’ odaklanan oyunun özlediğimiz ve kıymetini bilemediğimiz şeylerin bir panoramasını çıkartarak size sunuyor. Oyunu hiç deneyimlemediyseniz, oyundaki en büyük keyfiniz ev inşa etmek, arkadaş bulmak ve fatura dahi ödediğiniz yaşam simülatörü oyun serisi olarak biliniyor.

New Horizons, önceki serilere göre biraz daha ilginç bir deneyim sunuyor. Yeni oyun serisinde ağaç dikebiliyor, evinizi inşa edebiliyor ve odaların içini dizayn edebiliyorsunuz.

Eğer Nintendo Switch çevrim içi hesabınız varsa, diğer oyuncuların ve arkadaşlarınızın adalarını da ziyaret edebiliyorsunuz. Oyun kısa sürede birçok kişinin oynadığı ve arkadaş edinebildiği bir yer haline geldi.