Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PlayStation Plus Temmuz 2020 oyunları belli oldu: Sürpriz bir gerilim oyunu var!

PlayStation Plus Temmuz 2020 oyunları belli oldu: Sürpriz bir gerilim oyunu var!

Sony'nin PS Plus Temmuz 2020 oyunlarının ne olacağı merakla bekleniyordu. PlayStation Plus'ın 10'uncu yılında Sony, bu ayki serisinin bir parçası olarak bir bonus oyunu veriyor. PS Plus, abonelere 7 Temmuz'dan itibaren NBA 2K20, Tomb Raider Rise ve Erica ücretsiz hale geliyor. NBA 2K20'nin tanıtıma ihtiyacı olmamasına rağmen, serideki en yeni oyun olan Shadow of the Tomb Raider, 2018'de çıktı ve tahmin edebileceğiniz üzere beklendiği gibi bir reaksiyon ile karşılaşmadı. 

Erica mükemmel grafikleri ve detaylı hikayesiyle oldukça dikkat çekiyor. Life is Strange gibi etkileşimli bir oyun sunan Sony'nin aynı zamanda Erica için karanlık bir hikayeye giriş yapacağınız bir oyun olarak karşımıza çıktığını söyleyelim. Korku unsurlarını bünyesinde çok da barındırmıyor olsa da gerilim, aksiyon ve karanlık bir evren sunma konusunda oldukça başarılı duruyor. 

Oyunseverlerin heyecanla beklediği PS Plus Temmuz 2020 oyunları acaba oyuncuları memnun etmeyi başarabilecek mi? Yoksa geçen ayki gibi Sony PS Plus oyunları sebebiyle sosyal medya üzerinden linç girişimine maruz kalacak mı?

Detaylı grafikleriyle dikkat çeken Erica'nın orijinal fragmanı;