Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Oyunlar için en iyi 5 kulakiçi kulaklık

Oyunlar için en iyi 5 kulakiçi kulaklık

Her hafta oyunlar için en iyileri önerdiğimiz serimizde bu haftanın konusu kulakiçi kulaklıklar. Mobil veya bilgisayar farketmeksizin her alanda kullanabileceğiniz bu kulaklıklar, her bütçeye uygun. Hem çok iyi ses kalitesine sahip hem de bütçeyi zorlamayacak 5 kulaklık karşınızda.

5- JBL C100SIUWHT

Listemize JBL markasıyla giriş yapıyoruz. Ses konusunda piyasanın en iyi markalarından olan JBL, kulaklıklarını titizlikle üretmeye devam ediyor. Kulaklık takınca başı ve kulağı ağrıyanlar JBL C100SIUWHT tam size göre. Kulaklık oldukça hafif ve oldukça ucuz, aynı zamanda mikrofona da sahip. JBL C100SIUWHT'nin piyasa fiyatı 70-90 TL civarlarında.

Satın alma linki: https://www.hepsiburada.com/jbl-c100siuwht-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-ct-ie-beyaz-p-HBV00000201ER
 

4- Xiaomi Hybrid PRO HD

Listenin dördüncü sırasını Xiaomi Hybrid PRO HD alıyor. Xiaomi Hybrid PRO HD'nin en iyi özelliklerinden birisi kablosu slikondan olduğu için oldukça esnek olması. Kulaklığın sağ tarafında ise 3 tuşlu kontrol yeri bulunmakta. Bu tuşlar ses açma, ses kısma ve sesi durdurma/oynatma işlemlerini görüyor. Xiaomi Hybrid PRO HD 170-180 TL civarlarında piyasada bulunuyor. 

Satın alma linki: https://www.hepsiburada.com/xiaomi-hybrid-pro-hd-metal-piston-kulakici-mikrofonlu-kulaklik-p-HBV000004OBKA

 

3- HyperX Cloud Earbuds

HyperX'in kulaklık konusunda ne kadar iyi olduğunu hepimiz biliyoruz. En iyi kulaklıkları listelediğimiz bu yazıda HyperX olmazsa olmazdı. HyperX Cloud Earbuds, adeta oyun için üretilmiş bir kulakiçi kulaklık. Cloud Earbuds'ın 3.5 mm jak kullanması uyumluluğu arttırmada büyük fayda sağlıyor. Oyunlardaki performansı gayet iyi, özellikle PUBG Mobile gibi oyunlar oynuyorsanız HyperX Cloud Earbuds tam olarak size göre. 

Satın alma linki: https://www.itopya.com/hyperx-cloud-earbuds-gaming-kulakici-kulaklik/
 

2- Cooler Master MH703

Kulaklığın üzerindeki fiziksel tuşlarla geçiş yapabildiğiniz bu modlardan oyun modu düşük frekansları daha az, orta ve yüksek frekansları ise daha çok duymanızı sağlıyor.  Ayrıca patlama veya silah seslerindeki tokluk da bir o kadar başarılı. Tasarım konusunda oldukçu iyi olan MH703'te örgülü ve ince yapılı kablolar bulunuyor, bu da kablonun dolanmasını engelliyor. MH703, 300 TL civarlarında piyasada bulunuyor.

Satın alma linki: https://www.hepsiburada.com/cooler-master-mh703-kulakici-oyuncu-kulaklik-mh-703-p-HBV00000HXGAM
 

1- Razer Hammerhead V2

Razer Hammerhead V2, uçaklarda kullanılan kalitede alüminyumdan elde edilen CNC şaseye sahip. V2 ve Pro V2 arasındaki tek fark Pro modelinin farklılığı ise ham Android hem iOS ile uyumlu olan in-line mikrofon ve 3 butonlu kontrolcüye sahip olması. Kulaklık ne kadar pahalı olsa da tam olarak oyuncular için üretilmiş, özellikle FPS tarzı oyun sevenler Razer Hammerhead V2'yi gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Satın alma linki: https://www.vatanbilgisayar.com/razer-hammerhead-v2-kulakici-kulaklik.html 

Gelecek hafta görüşmek üzere.