Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri OG yeni Dota 2 kadrosunu duyurdu

OG yeni Dota 2 kadrosunu duyurdu

Dedikodular doğrulandı ve OG resmi olarak Yeik “MidOne” Nai Zheng ile Martin “Saksa” Sazdov’un Dota 2 takımına katıldığını duyurdu.

Böylelikle kadroda geleneksel midlanerlar dolu gibi gözükse de N0tail’in liderliğinde takımın birbiriyle hızlı bir şekilde uyum sağlayacağını söylemek mümkün. İki defa TI şampiyonluğu yaşayan oyuncu bu konuda takımına güveniyor.

Geçtiğimiz yılı Güneydoğu Asya’da ninjaboogie ile birlikte oynayarak offlane rolüne evrilen MidOne’ın takıma uyum sağlaması ise çok daha kolay olacak gibi gözüküyor.

SumaiL ve Topson arasındaki ayrım ise oldukça karışık fakat Ceb takımın bu kadar iki yetenekli oyuncuya sahip olmasının esneklik açısından büyük bir avantaj sağlayacağını düşünüyor.

Saksa ise JerAx’ın yerine N0tail ile ikincil support oyuncusu olarak takımda yer alacak. Saksa’nın geçtiğimiz sezonu Ninjas in Pyjamas’ta ppd ile birlikte oynayarak geçirdiğini ve takıma tecrübe açısından önemli bir katkısı bulanacağını söylemek mümkün.

Bu kadro OG’nin geçtiğimiz iki sezonki kadrolarına göre çok daha farklı fakat takımdaki ham yetenek oranı yadsınamaz derecede fazla. Takım henüz birlikte oynamadı. OG kadrosu ilk testini ESL One Los Angeles Major Qualifiers’ta verek. Takım bu sezon herhangi bir turnuvada yer almadığı için Major için elemelerden geçmek zorunda.