Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ninja, Time dergisinin “En Etkili 100 İnsan” listesine girdi

Ninja, Time dergisinin “En Etkili 100 İnsan” listesine girdi

Time dergisi 21 yıllık geleneğini devam ettiriyor. Her yıl dünyanın en etkili 100 insanını seçen derginin listesinde bu yıl espor dünyasından tanıdığımız bir isim yer alıyor.

5 kategoriden oluşan listede Donald Trump, Taylor Swift, LeBron James, Muhammed Salah, Dwayne Johnson, Alex Morgan, Mahershala Ali, Emilia Clarke ve Lady Gaga gibi popüler isimlerin yanında Fortnite yayıncısı Ninja da yer alıyor.

2019’a Times Meydanı’ndan yaptığı canlı yayınla girerek isminden çokça söz ettiren Tyler “Ninja” Blevins’in Twitch platformunda tam 13 milyon takipçisi bulunuyor.

Time Dergisi için Ninja hakkında konuşan NFL oyuncusu JuJu Smith-Schuster:

“NFL’de oynadığım için çok fazla etkileneceğimi düşünmüyordum. Ancak geçen Mart ayında, Drake ve Travis Scott’ın yanı sıra ilk kez Ninja ile Fortnite oynayana kadar… kelimeler kifayetsiz kalıyor! Ninja’nın Fortnite oynayışını dünyanın dört bir tarafından izleyenlerden biriyim, kendisi popüler oyun Fortnite’ı aylardır her gün oynuyor. Tartışmasız olarak işinin en iyisi. Hem bir sporcu hem de bir hayranı olarak ona karşı çok fazla saygı duyuyorum.”

Ninja bu gelişmeyle ilgili kendi Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

 

Insanely honored and speechless to be on the @TIME magazine top 100 most influential people in the world. https://t.co/TkBCye8BJ9 love to @TeamJuJu

— Ninja (@Ninja) April 17, 2019