Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ninja daha 1 hafta olmadan Mixer’de 1 milyon aboneye ulaştı!

Ninja daha 1 hafta olmadan Mixer’de 1 milyon aboneye ulaştı!

Geçtiğimiz günlerde Twitch’den ayrılıp Mixer’e geçtiğini duyuran ünlü yayıncı Tyler “Ninja” Blevins, Mixer’e geçtikten 5 gün sonra 1 milyon aboneye ulaştı.

Twitch’de bulunduğu süre zarfında 14 milyon takipçiye ulaşmayı başaran, Fortnite’ın simgesi haline gelmiş Tyler “Ninja” Blevins Mixer’a geçerek yaptığı hamlenin doğru bir hamle olduğunu daha 1 hafta olmadan 1 milyon aboneye ulaşarak herkese kanıtladı. Bu duyuruyu Twitter hesabından işte böyle duyurdu; 

“Today we hit 1,000,000 active subscribers on mixer ^-^ thank you for all the incredible support. I haven’t felt this good in a long time.”

                                                                                                                                      

Microsoft’un platformu olan Mixer, kısa süre içerisinde ulaşabildiği kadar fazla izleyiciye ulaşmak için Ninja’ya 1 aylık aboneliği ücretsiz yaptı ve işe de yaradı. Ancak, bu 1 aylık süreden sonra abonelik ücreti aylık 5,99 dolar olacak. 

Eğer Ninja bu hızlı büyümeye devam ederse kendi eski rekorlarından birkaçını bile kırabilir. Fortnite ile inanılmaz hızlı bir şekilde yükselen Ninja geçtiğimiz yıl YouTube’da 3 milyon abone toplamayı başardı ve şimdi YouTube kanalında 22 milyon abone var yani Twitch kanalından bile fazla takipçisi var.