Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri BenQ ZOWIE XL2546 PUBG Nations Cup 2019’un Resmi Monitörü Olarak duyuruldu 

BenQ ZOWIE XL2546 PUBG Nations Cup 2019’un Resmi Monitörü Olarak duyuruldu 

BenQ ZOWIE XL2546 Güney Kore’nin Seoul Kentinde Gerçekleştirilecek Olan PUBG Nations Cup 2019 Resmi Monitörü Olarak Duyuruldu 

Lider teknoloji markası BenQ, ZOWIE XL2546 Espor Oyuncu Monitörü’nü, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG) işbirliği ile gerçekleştirilen PUBG Nations Cup 2019’da Resmi Turnuva Monitörü olarak durumaktan mutluluk duyar.

Dünyanın en iyi PUBG oyuncularının PUBG Nations CUP 2019 kupasını kaldırma şerefi ve 500.000 ABD Doları para ödülü için yarışacağı turnuva, 9 – 11 Ağustos tarihleri arasında Seul, Güney Kore, Jangchung Arena’da gerçekleşek ve beş kıtadan (Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanusya) 16 takıma evsahipliği yapacak. 

BenQ Asya Pasifik LCD ve Espor Ürünleri Müdürü Gavin Wu, “BenQ, tüm zamanların en çok satan ve en çok oynanan video oyunlarından biri olan PUBG ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyor. Profesyonel oyuncular tarafından test ve tercih edilmiş ZOWIE XL2546 Espor Oyuncu Monitörleri ile gerek sahne önünde, gerekse sahne arkasındaki antrenman alanlarındaki tüm monitör çözümlerinden sorumlu olarak, dünyanın en iyi oyuncularına oyun esnasında en yüksek oyun deneyimini sunacağımız konusunda güvenimiz tam” dedi. 

PUBG Corp. bünyesinde Central Esports Business Development Manager olarak görev alan Julian Schwartz ise bu işbirliği hakkında şunları söyledi:  “PNC için özel monitör sponsorumuz olarak BenQ’ya sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Monitörler oyuncularımız için en önemli donanım parçalarından biri ve esporun rekabetçi bütünlüğü arasında önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle yüksek standartlarımızı karşılayan bir ürün yelpazesi sunduğu için BenQ’yu seçtik.”

Native 240Hz tazeleme oranı ile kusursuz bir görüntü ile beraber istikrarlı ve hızlı bir oyun deneyiminin yanı sıra, BenQ ZOWIE XL2546, DyAc Teknolojisi ile de en berrak ve akıcı görüntü deneyimini sunuyor. Bundan da önemlisi, PUBG oyuncuları tarafından BenQ ZOWIE XL serisinin en çok tercih edilen özelliği – Black eQualizer ve Color Vibrance – oyuncuların haritadaki düşmanlarını daha iyi görmelerine ve tercihlerine uygun ayarlamaları yapabilmelerine olanak sağlıyor.

 

Daha fazla bilgi için:

PUBG Nations Cup Türkçe Twitch Yayını – www.twitch.tv/eastergamerstv

PUBG Nations Cup GlobalTwitch Yayını – https://www.twitch.tv/playbattlegrounds

PUBG Esports – https://www.pubgesports.com/event/pubg-nations-cup/

PUBG Esports Twitter – https://twitter.com/pubgesport