Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri NilleNalley Galakticos’ta!

NilleNalley Galakticos’ta!

Kötü geçirdiği bir sezonun ardından kadrosunda köklü bir değişim yapan Galakticos'un üst koridoru artık genç oyuncu Juho "NilleNalley" Janunen'in kontrolünde.

2000 doğumlu olan oyuncu takıma taze kan olarak geldi dersek yanılmayız.2018'in Aralık ayında "Black Lion" takımında profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan NilleNalley, 2018'in Mart ayında "Berlin International Gaming (BIG)" takımına transfer oldu. 2019 Ocak ayında ise "Copenhagen Flames" takımının kadrosuna katıldı ancak Flames macerası çok kısa sürdü. Ancak, Danimarka Espor Ligi 2. Mevsim'de (DEL Season 2) üçüncülük, 2019 Bahar Mevsimi Danimarka Ligi'nde şampiyonluk (LCD 2019 Spring), 2019 Bahar Mevsimi Danimarka Ligi play-off aşamasında (LCD 2019 Spring) ise ikincilik yaşadı. 2 Nisan tarihinde takımdan ayrılan NilleNalley, bugün adını Galacticos'un oyuncular listesine yazdırdı. Üstelik, Copenhagen Flames ülkemiz takımlarına yabancı da değil. Flames'in eski analisti Bruno "Vannish" Cunha Fenerbahçe Espor'a, eski koçu Jake "Mora" Hammond ise Galatasaray'a transfer olmuştu.

NilleNalley, Twitter hesabından yapmış olduğu açıklamalarda 800 LP seviyesinde yer aldığını, 2 yıllık profesyonel tecrübesinin olduğunu, çok geniş şampiyon havuzuna sahip olduğunu ve güçlü bir koridor oyuncusu olduğunu da belirtmişti.

Galacticos'un güncel kadrosu kadrosu şu şekilde:

Üst koridor: Juho "NilleNalley" Janunen

Orman: Mehmet Furkan "Trix" Çoruk

Orta koridor: Serkan "xkenzuke" Atılgan

Nişancı: Mustafa Berk "Ruvelius" Baraklı