Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri NBA oyuncusu Meyers Leonard, FaZe Clan’a yatırım yaptı

NBA oyuncusu Meyers Leonard, FaZe Clan’a yatırım yaptı

Portland Trail Blazers'ın basketbol oyuncusu ve Twitch yayıncısı Meyers Leonard, espor takımı FaZe Clan'a yatırım yaptığını açıkladı. Leonard 9 Nisan'da oynanan maçta, FaZe Clan'a özel olan spor ayakkabıları giyerek ortaklık hakkında aslında ipucu vermişti. “Reddit Ask Me Anything”e göre , Leonard ve FaZe Clan bu yaz içerik üzerine de işbirliği yapacak.

Leonard daha önce açtığı yayınlarda, espor takımlarının formalarını giyerek onlara olan desteğini göstermişti. Bu kapsamda Leonard, FaZe Clan forması giyen Brendan “Jaomock” O'Brien’ın formasını giyerek desteklerini sergilemişti.

Leonard, LinkedIn’e yaptığı açıklamada: “FaZe Clan’e yaptığım yatırımı resmi olarak duyurmaktan dolayı büyük bir memnuniyet ve heyecan duyuyorum. Beni tanıyan herkes, tam bir oyun tutkunu olduğumu bilir. FaZe Clan, sosyal medyada tüm Overwatch Ligi’nden daha fazla takipçiye sahip ve esporun önde gelen organizasyonlarından biri. Oyun dünyasını yepyeni yeni bir soluk getiren Faze, aynı zamanda zamanımızın en büyük oyuncularını ve içerik yaratıcılarının büyümesine de yardımcı oluyor.” dedi.