Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Logitech G, ENCE’ye sponsor oldu

Logitech G, ENCE’ye sponsor oldu

Finlandiyalı espor organizasyonu ENCE, Logitech G ile sponsorluk anlaşması yaptığını duyurdu. Bu sponsorluk anlaşmasına göre ENCE’nin elektronik ekipmanları artık Logitech tarafından sağlanacak. 

Kulaklık, mouse, klavye ve daha birçok bilgisayar aksesuarını üreten Logitech, ENCE’nin yeni sponsoru oldu. Böylece ENCE, sponsor listesine Samsung, Red Bull ve ASUS Republic of Gamers gibi markaların yanına Logitech’i de ekledi. 

Sponsorluk anlaşmasıyla ilgili ENCE CEO’su Mika Kuusisto şunları söyledi: “Oyun ekipmanı konusunda sektörün lider markalarından biri olan Logitech ile anlaşma yapmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Logitech G ekipmanları, oyuncularımızın performanslarını bir üst seviyeye taşımasına yardımcı olacak. Onlarla çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyoruz.”

Özellikle Counter-Strike: Global Offensive takımıyla tanınan ENCE, CS:GO dışında PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDSHearthstone, ve StarCraft II’de kurduğu takımlarla da adından sıkça söz ettiriyor. Son olarak ENCE ekibi, DreamHack Winter 2019 ve IEM Katowice European Minor'ı kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştı.