Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Natus Vincere’in Dota 2 kadrosu değişti

Natus Vincere’in Dota 2 kadrosu değişti

Natus Vincere, birkaç gün önce sona eren ESL One Mumbai 2019 etkinliğini üçüncü sırada tamamlamıştı. Turnuva sürecinde Natus Vincere güçlü oyun performansı ile öne çıksa da takımın bir arada kalması için bu yeterli olmadı ve takım içi değişiklikler yapıldığı duyuruldu.

Kısa bir süre önce internet siteleri aracılığıyla duyuru yapan Na’Vi, ESL One Mumbai 2019 öncesinde sağlık sorunları sebebiyle kadroda yer alamayan Akbar “SoNNeikO” Butaev’in kadroya geri döneceğini açıkladı.

Bunun yanı sıra, dördüncü pozisyonda mücadele eden destek oyuncusu Evgeniy “Chuvash” Makarov, aktif kadrodan çıktı ve koltuğuna The Pango takımından transfer edilen Bakyt “Zayac” Emilzhanov oturdu. Zayac, 2015 yılında profesyonel oyunculuk kariyerine başladığında yer aldığı ilk takım NoLifer5 olmuştu. Ardından MVP Revolution, Vega Squadron ve The Pango gibi takımlarda yer aldı. Son takımı The Pango’da geçirdiği 6 ayın ardından Natus Vincere’de destek oyuncusu koltuğunun yeni sahibi oldu.

Söz konusu değişikliklerle ilgili açıklamayı internet sitesinden yapan Natus Vincere, bu duyuruyu sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımla yaptı:

 

Changes in our Dota 2 roster! Read the article to know more.

: https://t.co/mmWaIxXpRl#NAVINATION #Dota2 pic.twitter.com/olT9YOsbjc

— Natus Vincere (@natusvincere) 24 Nisan 2019

 

 

 

Yapılan tüm bu değişiklerin ardından Natus Vincere’in güncel kadrosu şöyle şekillendi:

Vladislav “Crystallize” Krystanek

Idan “MagicaL” Vardanian

Evgeniy “Blizzy” Ree

Evgeniy “Zayac” Makarov

Akbar “SoNNeikO” Butaev

Takımın yeniden yapılandırılan kadrosu hazırlık kampına girecek ve ileriki süreçte dahil olacakları turnuvalar ve mücadele edecekleri takımlara karşı hazırlık yapacaklar.