Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Myunbong ve Jerry, Boston Uprising’e transfer oldu

Myunbong ve Jerry, Boston Uprising’e transfer oldu

Kadrosundaki oyuncuların bir kısmıyla yollarını ayıran Boston Uprising sonunda yeni transferlerini duyurmaya başladı. Takım, Contenders Korea’daki performanslarıyla dikkat çeken flex support Seo “Myunbong” Sang-min ve DPS oyuncusu Min “Jerry” Tae-Hui’yi kadrosuna kattı.

Son olarak Contenders Korea takımı Meta Athena forması giyen Jerry, takımıyla sezonu yedinci olarak bitirse de Uprising’in oyuncuyu Widowmaker ve Sombra olan performansından etkilenerek takıma kattığını söylemek mümkün.

Öte yandan Myunbong ise son olarak yine Contenders Korea’da O2 Blast takımında yer aldı. Pacific Showdown’a katılan ve ikinci olan O2 Blast, Element Mystic’e finallerde yenilmişti. Myunbong, Ana ve Zenyatta ile olan oyunlarıyla tanınıyor.

Takımın hala birçok pozisyonda eksiği olsa da Myunbong’un transferi ekip için kritikti. Altı oyuncusuyla yollarını ayıran Boston Uprising’in support oyuncusu bulunmuyordu.

Jerry ve Myunbong, Boston Uprising’in 2020 Overwatch League için gerçekleştirdiği ilk transferler. Bu iki oyuncu, hala kadroda bulunan üç oyuncuya katılacak. Her takımın 15 Kasım’dan önce sekiz kişilik kadrosunu doldurması gerekiyor. Yani kısa bir süre içinde Uprising’den yine transfer haberi duymayı bekleyebiliriz.