Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Hangzhou Spark, geçtiğimiz yılki 7 oyuncusuyla yoluna devam edecek

Hangzhou Spark, geçtiğimiz yılki 7 oyuncusuyla yoluna devam edecek

Ligin en sempatik ekiplerinden Hangzhou Spark, 2020 Overwatch League sezonu için geçtiğimiz yıl kadrosunda bulunan yedi oyuncuyla yoluna devam edeceğini açıkladı.

Bazı takımlar geçtiğimiz yıldan sadece bir ya da iki isimle yoluna devam ederken Hangzhou Spark tüm takımla neredeyse yeni sezona girecek. Kang “Adora” Jae-Hwan, Kim “GodsB” Kyeon-Bo, Yoon “Bebe”Hui-Chang, Park “iDK” Ho-jin, Xu “Guxue” Qiulin, Park “Ria” Seong-wook ve Song “SASIN” Sang-hyeon önümüzdeki sezon Hangzhou Spark forması giyecek.

2019 sezonunu dördüncü sırada tamamlayan ekip, görece başarılı bir playoff performansı sergilemişti. Hangzhou’nun tıpkı San Francisco Shock ve Vancouver Titans gibi kadrosunda pek değişiklik yapmayan ekipler arasında olduğunu da not düşelim.

Bu duyuru birçok ismin gelecek sezonki akıbetini ortaya koysa da geçtiğimiz yıl kadroda bulunan ve henüz nerede oynayacağı bilinmeyen oyuncular da bulunuyor. Bazzi ve NoSmite ikilisi, iki yönlü kontrat ile geçtiğimiz yıl Hangzhou Spark’ın akademi takımı Bilibili Gaming ile Contenders China’da forma giymişti. Bu ikilinin yanı sıra flex support Revenge’in de Spark’taki geleceği belirsiz.