Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Mortal Shell betası yayımlandı, 4K’li ilk görüntüler paylaşıldı

Mortal Shell betası yayımlandı, 4K’li ilk görüntüler paylaşıldı

Epic Games adından birkaç aydır epey söz ettiriyor. Bunlar arasında yer alan Mortal Shell'in de beta sürümü yeni yayımlandı. Dark Souls’tan ilham alan oyunun açık betası Epic Games üzerinden kullanıcılara sunuldu. Oyunun açık betasının herkese açık olması, oyunun alınıp alınmaması noktasında karar verirken daha etkili olacak. 

Epic Games üzerinden yayımlanan oyunun betasının ardından  Mortal Shell’in 4K çözünürlükte oynandığı ekran görüntüleri de paylaşıldı. Oyunun 4K çözünürlüğe ve 60 FPS değerlerine zor ulaştığı görülüyor. Açık betasının bugün yayımlandığı oyunun sistem gereksinimleri birçok kulllanıcıyı üzüyor. Grafik kartı tarafında NVIDIA GeForce GTX 97 tercih edilen oyunun, 4K çözünürlüğü destekliyor olması ise önemli bir avantaj oluyor. 

DSO Gaming'in 4K çözünürlük ile oynadığı oyunun görüntüleri paylaşıldı. Oyun 4K ile oldukça iyi görünüyor. Oyunun beta aşamasında olmasına rağmen 4K çözünürlük ile harika bir atmosfer sunduğu görülüyor, oyunseverleri tatmin edeceği açıkça görülen oyunun, ilk yorumları da olumlu duruyor. 

Oyun için gerekli sistem gereksinimleri:

Minimum

İşletim sistemi: 64 bit işlemci ve işletim sistemi

İşlemci: Intel Core i5-4590 veya AMD FX 8350

RAM: 8 GB

Depolama: 40 GB

Ekran kartı: NVIDIA GTX 970 ya da AMD Radeon R9 290

Önerilen

İşletim sistemi: 64 bit işlemci ve işletim sistemi

İşlemci: Intel Core i7 veya AMD Ryzen 7

RAM: 16 GB

Depolama: 40 GB

Ekran kartı: NVIDIA GTX 1070 veya AMD Radeon RX Vega 56