Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Minecraft Dungeons: Jungle Awakens’ın ne zaman çıkacağı belli oldu

Minecraft Dungeons: Jungle Awakens’ın ne zaman çıkacağı belli oldu

Minecraft Dungeons'un ilk orman temalı DLC pakedi gelecek hafta yayımlanacak. Oyuncularla zaten kısa süre içinde buluşması beklenen oyunun 1 Temmuz 2020 tarihinde resmi olarak kullanıcılarla buluşacağı açıklandı.

Minecraft Dungeons: Jungle Awakens DLC pakedi mayıs ayında duyuruldu. Duyurulmasının ardından hakkında pek bir şey ortaya çıkmayan ve tarih noktasında da belirsizlik olan genişletilmiş pakedin nihayet oyunseverler ile buluşacağı tarih belli oldu. 

Oyunun indirilebilir içerikleri için geliştirici şirket Mojang bir yol haritası paylaşmasının ardından iki farklı içerik paketi olduğunu öğrenmiştik. Bu paketlerden biri Jungle Awakens, diğeri ise Creeping Winter idi. Jungle Awakens'ta bir ormanda olacağız ve Galaksinin Koruyucularından bize tanıdık gelen Groot'un dev bir versiyonu olan Jungle Abomination bizleri karşılayacak gibi duruyor. 

Ormanlık bölgelere girmeye başlayacağımız, yeni yaratıklarla karşılaşacağımız ve yeni ekipmanlar bulacağımız bu ek paket, Minecraft Dungeons’ın Hero Pass’inde de yer alacak.

Mojang’dan yapılan paylaşıma göre oyunda karşımıza çıkacak bazı yaratıklar belli oluyor. Bunların arasında Leapleaf ve Whisperer gibi yaratıklar var. DLC paketinin baş kötüsü olarak da karşımıza Jungle Abonmination çıkıyor