Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Merakla beklenen mobil oyun Dead Cells, Android için geldi

Merakla beklenen mobil oyun Dead Cells, Android için geldi

PC tarafında çok sevilen oyunların mobil tarafa taşınması artık bir tesadüf değil. PUBG ve Fortnite gibi popüler oyunların da mobil tarafa taşındığına şahit oluyoruz. İşte yakın zaman önce PC ve konsol tarafında karşımıza çıkan Dead Cells, artık mobil tarafta da oynanabilir durumda. 

Geçen yıl iOS kullanıcıları için yayımlanan oyun nihayet, Android kullanıcıları için de yayımlandı. Daha yeni sunulan oyun, kısa sürede tam not almayı başardı. İki boyutlu bir platform oyunu olarak konumlandırılan oyun, grafikleriyle dikkat çekiyor.

PC ve konsol tarafındaki grafik ve tasarım çizgisini mobil tarafa taşıyan geliştiriciler, oyunda parkur deneyimi sunuyor. Oyun genel anlamda değişen parkurlarda karşınıza çıkan yaratıkları haklamak ve bu zorluk derecesi değişen parkurları tamamlamak. 

Oyun seviye geçtikçe zorlaşan parkurlara sahip. Bunun yanında oyun iOS tarafında 59.99 TL gibi bir fiyata sunuluyorken, Android tarafta 24.99 TL’ye sunuluyor. Fakat oyun ilk haftasında yüzde 10 indirimle alınabiliyor olacak.