Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Mayhem, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Mayhem, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Beşiktaş Esports'un üst koridor oyuncusu Mayhem, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelcek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

VFŞL 2020 Kış Mevsimi'nde beklentilerin altında kalan Beşiktaş Esports, sezon başında kurduğu kadrosuyla yolları yavaş yavaş ayırıyor. İlk olarak koç Nova ve yardımcılarının tekliflere açık olduklarını belirten tweet'lerini görmüştük. Sonrasında Rare ve Husky Rider benzer paylaşımlar yaptı. Son olarak sezon ortasında takıma katılan Mayhem de ayrılık açıklaması yaptı. Üst koridor, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Üniversite Ligi'yle parlayan Mayhem, buradak performansının yanı sıra Immortoru'nun ikizi olarak da biliniyor. Başarılı oyuncu VFŞL'de ilk olarak ÇİLEKLER forması giydi. Ardından Beşiktaş Esports ile anlaşmaya vardı ve akademi takımında oynadı. Gösterdiği performansla göze girdi ve as takıma yükseldi. 2019 sezonunu Beşiktaş'ta geçirdikten sonra 2020 sezonuun başında 5 Ronin' transfer oldu. 5 Ronin sezon ortasında üst koridora Matilda'yı aldı ve Mayhem'e veda etti.

Eski takımı Beşiktaş'a dönen Mayhem, Rare ile değişmeli olarak oynadı. Beşiktaş Esports bu mevsim beklentilerin alştında kalarak play-off yarışında yer alamadı. Bunun üstüne koç ekibi, Rare ve Husky Rider takım aradığını duyurmuştu.

Yaz Mevsimi'nde yeni bir Beşiktaş göreceğiz gibi duruyor.