Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Kireas, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Kireas, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Beşiktaş Esports'un ormancısı ve kaptanı Kireas, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

2020 Kış Mevsimi'nde alınan başarsız sonuçların ardından Beşiktaş Esports cephesinde ayrılık sesleri gelmeye devam ediyor. Daha önce Nova, Zetsu, Basei, Rare ve Husky Rider gibi isimlerin takım aradıklarını duyurmuştuk. Şimdi ise bir ayrılık sesi de ormandan geldi. 2020 sezonunda takımın kaptanlık görevini üstlenen Kireas, Beşiktaş ile olan sözlemesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Kariyerine 2019 yılında Beşiktaş Esports formasıyla başlayan Kireas, bugüne kadar takımdan ayrılmadı. Danimarka doğumlu ormancı kadroya ilk katıldığında Akademi Ligi'nde boy gösteriyordu. Mayhem, Umut, Neos ve Kairos ile birlikte Akademi Ligi Yarı Finali gördü ve 2019 Kış Mevsimi'nin son haftalarında VFŞL'de de oynadı. Beşiktaş Yaz Mevsimi'ne geçildiğinde ormancı rotasyonunu genişletti ve Robin ile anlaştı. Kireas ve Robin mevsim boyunca değişmeli olarak forma giydi.

Bu sezonun başında takımdan ayrılmayan Kireas, genç BJK kadrosunun bir parçası oldu. Kaptanlık görevini üstlendi ve Vadi'de takımının önemli üyelerinden biri olmayı başardı. Beşiktaş Esports bu mevsim normal sezonu 7. sırada tamamlayarak play-off'lara katılma hakkını yitirdi.

Bakalım Kireas'ın sıradaki durağı neresi olacak?