Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Maxlore, Munster Rugby Gaming’e transfer oldu!

Maxlore, Munster Rugby Gaming’e transfer oldu!

uzun bir süre LEC'de forma giydikten sonra takımsız kalan Maxlore, Birleşik Krallık temsilcisi Munstar Rugby Gaming ile anlaştı.

Misfits'te geçirdiği süre zarfında Worlds'e katılmayı başaran Maxlore, 2019 sezonunun sona ermesiyle takımdan ayrılmış ve herhangi bir ekiple anlaşmamıştı. Birçok yorumcu ve taraftara göre İngiliz ormancının LEC'de yeniden boy gösterebilmesi için kendini bir kez daha kanıtlaması gerekiyordu. 2020 sezonunu takımsız tamamlamak istemeyen Maxlore, Birleşik Krallık temsilcisi Munstar Rugby Gaming'e transfer oldu. 

2014 yılında başlayan profesyonel oyunculuk kariyerinin başında amatör ekiplerde geçiren ormancı ilk LEC deneyimini Giants ile yaşadı. 2016 Yaz Mevsimi'nde takımının normal sezonu 3. sırada bitirmesine büyük katkı sağladı ve 2017 yılında ROCCAT'e transfer oldu. ROCCAT'te 1 mevsim geçirdikten sonra Misfits ile anlaştı ve geçtiğimiz sezona kadar başka bir yerde oynamadı.

2017 Yaz Mevsimi'nde final oynayan Misfits, Worlds'e gitti ve sürpriz bir sonuçla gruptan çıktı. Maxlore o dönemde üst düzey bir performans sergiliyordu. 2019 Yaz Mevsimi'nde kötü sonuçlar alan Misfits Gaming mevsimin bır bölümünde akademi ormancısı Kirei ile oynadı. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan Maxlore, 2020 Bahar Mevsimi'nde herhangi bir takımın formasını giymedi.

Munstar Rugby Gaming kadrosunun geri kalan parçaları henüz resmileşmedi. İrlanda'nın ünlü ragbi takımlarından Mustar Rugby'nin sponsoru olduğu ekip Maxlore transferiyle birlikte liginin en iddialılarından biri oldu. 

Photo Credit: Riot Games