Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Los Angeles Guerrillas Call of Duty League’e katıldı

Los Angeles Guerrillas Call of Duty League’e katıldı

Resmi web sitesi lansmanı ve duyurusu henüz gerçekleşmemiş olsa da Los Angeles Guerillas adına  bir Twitter hesabı geçtiğimiz günlerde açıldı. Call of Duty League’in resmi Twitter hesabı ve diğer takımlar tarafından hızla takip edilen hesap, takımın adını, logosunu ve renklerini de herkese tanıtmış oldu.

Açılış sezonu kadrosu dahil olmak üzere şu ana kadar takımla ilgili olarak başka bir bilgi verilmedi. Markalaşmaya ilişkin bir açıklama içeren resmi bir duyurunun da önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi bekleniyor.

Kroenke Sports & Entertainment, espor takımını Alex Rubens ve Ryan Garfat’ı bünyesine katarak güçlendirdi. Organizasyonun Overwatch League takımı olan Los Angeles Gladiators’a ek olarak bu sene Echo Fox’u satın alması ve LCS’e giriş yapması bekleniyor.

Call of Duty League’e katılan ilk takım London Royal Ravens olmuştu. Dallas Fuel ve New York Subliners de sırasıyla lige takılan diğer takımlar olmuştu.

Henüz resmiyet kazanmayan organizasyonlar ise şu şsekilde: Atlanta Esports Ventures’ Atlanta, NRG Esports’ Chicago, Misfits Gaming’s Florida, Immortals Gaming Club’s Los Angeles, WISE Ventures’ Minnesota, c0ntact Gaming’s Paris, Enthusiast Gaming’s Seattle, and OverActive Media’s Toronto.