Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri LoL temalı yeni dövüş oyunu duyuruldu

LoL temalı yeni dövüş oyunu duyuruldu

Bugün Leauge of Legends’ın 10. yılını kutlayan Riot, dövüş oyunu çıkaracağını duyurdu. 10.yYıl kutlaması için sabah saat 6 sularında bir canlı yayın yapan Riot, Legends of Runeterra (kart oyunu), Wild Rift (mobile Leauge of Legends) gibi ön kayıtlarda rekor kıran projelerinin yanı sıra daha ismi belli olmayan bir dövüş oyununu da açıkladı.

Uzun bir süredir üzerinde konuşulan, teoriler dönen, söylentiler çıkan dövüş oyunu konusunda sitemizin önceden yaptığı habere de buradan ulaşabilirsiniz.

Canlı yayında gösterilen trailerda oyundan ufak kesitler sunuldu. İçinde Ahri, Darius, Malphite, Jinx ve Katarina‘nın bulunduğu trailer şahsi görüşümü katmam gerekirse şampiyonların başarılı yetenek kombinasyonlarına ve güzel çizimlere sahip olduğunu gözler önüne seriyor.

Bakalım oyun oynanışa sunulduğuna beklentiyi karşılayabilecek mi? Çıkacak dövüş oyununa ve diğer 4 oyuna göz atmak isterseniz Leauge of Legends Youtube kanalı üzerinden yayın tekrarını izleyebilir, sitemizdeki haberlere göz atabilirsiniz.