Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri LoL Esports Manager duyuruldu!

LoL Esports Manager duyuruldu!

LoL Esports Manager duyuruldu!

Dün gece sabaha karşı Amerika’da gerçekleştirilen Riot Games lansmanı tüm oyun severleri heyecanlandırdı. Fakat aralarında en dikkat çeken oyun LoL Manager’dı diyebiliriz. Çok fazla detay verilmedi fakat çocukluğumuzdan alışkın olduğumuz Football Manager oyunlarının bir benzeri olacak oyun ilk olarak Çin Ligi’nde aktif olacak.

Oyuncuların “Mekanik-Takım savaşı-Farm-Reaksiyon-Solo kill-Romaing” gibi verilerinin ön plana çıktığı oyunda ayrıca esporcuların en iyi oldukları şampiyonlarında önemi olacak gibi duruyor. Ayrıca oyun içerisinde yapacağınız hamleler tüm takım savaşlarını ve oyunun gidişatını olumlu yada olumsuz yönde etkileyecek.

Ban-pick ekranından itibaren takımınızı kontrol etmeye başlıyorsunuz. Toplan-Savun gibi özelliklerinde olduğu oyuna anlık olarak etki edip rakibinize karşı üstün gelmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca kazanma şansı-fayda şeklinde bir bar var ve bu bar’dan yapacağınız aksiyonun sonuçlarını kestirmeye çalışıyorsunuz.

Koç ve takım sahiplerinin de dikkatini çeken oyunu mottosu ise “Build Your Legends” yani efsaneni kendin kur. 2020 Ocak ayında Çin Ligi LPL'de oynanacak oyun bakalım LoL severler tarafından beğenilecek mi?