Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri LLA’de finale çıkan takımlar belli oldu!

LLA’de finale çıkan takımlar belli oldu!

Yarı finalde Rainbow7'ı 3-1 ile geçen Isurus Gaming, LLA 2020 Opening Finali'nde All Knights'ın rakibi oldu.

Latin Amerika ligi LLA'de bu mevsim tanıdık isimleri izledik. Frozen'lı XTEN Esports, Alive ve VicaL'lı All Knights'ın yanı sıra bölgenin ünlü oyuncuları, şampiyon olabilmek için birbirleriyle çarpışıyor. Normal sezonun lideri All Knights, Phase 2'yu da lider tamamlayarak direkt olarak finale yükselmeyi başarmıştı. Çeyrek finalden başlayan Isurus Gaming ise Infinity Esports'un ardından Rainbow7'ı da mağlup ederek ikinci finalist olmayı başardı.

All Knights kadrosunda Türk taraftarların Bursaspor Esports ve SuperMassive'den tanıdıkları nişancı Alive ve koç VicaL'ın yanı sıra Jisu ve Lugo gibi oyuncular da bulunuyor. Koreli üst koridor Jisu daha önce CK, CBLoL ve LEC gibi liglerde oynamıştı. Orta koridor Plugo ise Kaos Latin Gamers ile Worlds'e çıkmış, 2018 ve 2019 All Star turnuvalarına katılım sağlamıştı. Takımın ormancısı Pancake geçtiğimiz sezona kadar nişancı rolünde boy gösteriyordu.

Isurus Gaming kadrosunda ise MSI ve Worlds Ön Elemeleri'nden tanıdığımız isimler yer alıyor. Üst koridor Jirall, ormancı Oddie, orta koridor Seiya, alt koridor Warangelus ve destek Slow daha önce VFŞL temsilcilerine karşı oynamışlardı. Bireysel olarak bölgenin en iyi oyuncularından kabul edilen bu beşli normal sezonda 4. olmuş, XTEN Esports'un bir sıra üstünde gelmişti.

Final tarihi 2 Mayıs olarak belirlenmiş.

Photo Credit: Lol Esports Latinoamerica