Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri LemonNation’ın Corona virüsü testi pozitif çıktı!

LemonNation’ın Corona virüsü testi pozitif çıktı!

Cloud9'da oynadığı dönemde kendini kanıtlayan eski destek LemonNation, COVID-19 test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.

Corona virüsü her alanda olduğu gibi esporu da etkisi altına almış bulunmakta. Turnuvaların ertelenme, iptal olma ve online olarak devam etme haberleri gelmeye devam ediyor. Dünya genelinde ertelenen turnuva ve liglerin dışında üzücü bir haber Kuzey Amerika'dan geldi. Bir zamanların efsane oyuncularından LemonNation, COVID-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Cloud9 formasıyla büyük başarılara imza atan eski destek bir süredir Radiance bünyesinde yer alıyordu. 30 yaşındaki isim takımın menajeri olarak espor kariyerini devam ettiriyordu. Corona virüsü özellikle Amerika'da her geçen gün yayılıyor. Bu sebeple orada ikamet eden vatandaşların daha dikkatli olması gerektiği öneriliyor. LemonNation gibi bir ismin bu duruma düşmesi ise espor camiasını derinden sarstı.

Daha önce birçok ünlünün test sonuçlarının pozitif çıktığını görmüştük. LemonNation da bu talihsiz isimlerden biri oldu. Flank Esports olarak kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız, en yakın zamanda sağlığına kavuşur ve Hai ile birlikte harika işler yapmaya devam eder.