Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri JackeyLove, Top Esports’a transfer oldu!

JackeyLove, Top Esports’a transfer oldu!

2020 sezonunun başında Invictus Gaming'den ayrılarak herhangi bir takımla anlaşmayan nişancı JackeyLove'ın yeni durağ ı Top Esports oldu.

Geçtiğimiz 2 yılda uluslararası arenayı domine eden LPL bölgesinin güçlü ekiplerinden Invictus Gaming, sezon başında alt koridorunda değişkliğe gitti. Vadi'ye Puff ve Southwind ile inen ekip JackeyLove'la yolları ayırırken Baolan'ı yedeğe çekti. Öinli nişancının IG'den ayrıldıktan sonra hangi takıma gideceği merakla bekleniyordu. Bugün yapılan açıklamaya göre meraklı bekleyiş son buldu ve JL, Top Esports'a transfer oldu.

Kariyerine 2016 yılında Invictus Gaming formasıyla başlayan JackeyLove 2019 sezonunun sonuna kadar farklı bir takımın formasını giymedi. Bu süreçte 1 Rift Rivals, 1 LPL Bahar Mevsimi ve 1 Worlds şampiyonluğu gördü. Worlds ve MSI yarı finallerinin yanı sıra bir kez de LPL ikincisi oldu. Agresif oyunlarıyla tanındı ve Invictus Gaming'in ana taşıyıcılarından biri olarak ön plana çıktı. IG geçtiğimiz sezon ligde zorlandı ve bu sezonun başında kadroda bazı değişiklikler yaptı.

Top Esports, LPL'de güncel olarak 4. sırada yer alıyor. 7 galibiyet 3 mağlubiyet alan ekibin kadrosunda knight ve Karsa gibi önemli isimelr yer alıyor. JackeyLove transferiyle birlikte şampiyonluk şanslarının arttığını söyleyebiliriz. Tabii bu durum kağıt üstünde böyle. Vadi'ye inildiğinde performansın ne yönde olacağını bekleyip göreceğiz.