Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri League of Legens ‘ın Akıllardan Çıkmayan 5 Sinematik Videosu

League of Legens ‘ın Akıllardan Çıkmayan 5 Sinematik Videosu

League of Legends ‘dan film tadında sinematikler.

LoL, sinematik konusunda diğer oyunlara göre biraz daha iddialı demek yanlış olmaz. Bazen çıtayı o kadar üst seviyeye taşıyorlar ki adeta film tadında muhteşem dakikalar izliyoruz. Son 3 yıldır oyunculardan gelen ”artık filmi çıksın yaa” isteklerini ne zaman hayata geçirecekler bilinmez ama şimdilik bunlarla yetinmek zorunda kalacağız. Gelin şimdi en dikkat çeken, izledikten sonra bizi oyuna girmeye teşvik edip feedlememize yol açan o sinematiklere yakından bakalım. 

5 numarada geçen seneye damgasını vuran RISE var. Worlds ‘e giden yolda çekilen çile kutsaldır mottosuyla yayınlanan bu video, adeta kısa film tadında

4 numarada ise bir şampiyon tanımı olan Get Jinxed var. Gerek şarkısı gerek görsel şöleniyle 2013 ‘e damgasını vuran sinematiklerden biriydi..

3 numaraya geldiğimizde Legends Never Die bizi karşılıyor. Efsaneler ölmez, yan yatar temalı ve 2018 ‘e damgasını vuran ikinci sinematikle hayat 3 dakikalığına duruyor.

2 numarada ise yazıyı sanırım ben yazdığım için şike yaptığım bir video var. Çıktığı ilk günden beri izlemesi en keyifli video olarak düşündüğüm Ekko Saniyeler karşınızda

Ve 1 numarada tüyleri diken diken eden, izlediğim en güzel oyun sinematiği olan 6 dakikalık görsel şölen A New Dawn..