Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri KT Rolster yedi kişilik kadrosunu tamamladı

KT Rolster yedi kişilik kadrosunu tamamladı

KT Rolster beş yeni oyuncuyu transfer ederek kadrosunu tamamladı. Yeni transferler ADC Aiming ve destek TusiN ile 2020 sezonunda KT şampiyonluğu için mücadele edecek.

LCK ekiplerinden KT oluşturduğu kadrosuyla rastgele oyuncuları bünyesine katmış gibi gözüküyor. Aiming-TusiN ikilisi ile hayranlar heyecanlansa da kadronun geri kalanı pek bir şey vaat etmiyor.

Ekibin orta koridor transferi Kuro yeni oyuncular arasında en öne çıkanı. Daha önce ROX Tigers ve Afreeca Freecs forması giyen oyuncu oldukça çok yönlü ve formda. Bu yıl LPL’de Bilibili Gaming’de mücadele eden Kuro, LPL’i 4. Sırada bitirmeyi başarmıştı. Kuro, Afreeca Freecs’ten takım arkadaşı TusiN ile tekrar bir ara gelecek.

Ray ve SoHwan ise görece iyi transferler olarak nitelendirilebilir. Bir ara LCS’te Cloud9 forması da giyen Ray, LPL’de EDG’de mücadele etmişti. SoHwan ise Jin Air Green Wings ve Hanwha Life’ta yer almıştı. Bu iki oyuncu üst koridor rolünü paylaşacak.

Ormanda ise ülkemizden de tanıdığımız Malrang ile Hanwha Life oyuncusu bonO yer alacak. Her iki oyuncu da 2019 sezonunu hayal kırıklığı ile tamamladı. Özellikle Malrang bireysel performans olarak kariyerinin en kötü sezonunu geçirdi.