Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Dark Passage yeni sezon için orta koridorunu ve ormancısını duyurdu

Dark Passage yeni sezon için orta koridorunu ve ormancısını duyurdu

Ligimizin köklü ekiplerinden Dark Passage 2020 sezonu için orta koridor ve orman rollerini duyurdu.

Partnerlik sistemine geçildiğinden itibaren genç oyunculara en çok şans veren organizasyonlardan birisi olan Dark Passage, 2020 sezonu için de aynı mentaliteyi sürdürme kararı aldı. Takım, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamaya göre orta koridoruna Hamza “Maximillion” Kandemir’i getirirken orman rolüne de yeni bir isim olan Oğuzhan “Oguzkhan” Delihasanoğlu’nu transfer etti. Oguzkhan, daha önce organizasyon bünyesinde bulunan Kituruken ile orman rolünü paylaşacak.

Kış Mevsimi’ni altıncı sırada tamamlayan Dark Passage, playoffların ilk ayağında Royal Youth’a 3-0 yenilmişti. Yaz Mevsimi’nde aynı başarıyı tekrarlayamayan DP, ligi Galakticos ile son sırada tamamlamış ve hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Geçtiğimiz mevsim de takımı gençlerle dolduran DP, bu oyunculara liderlik etmesi amacıyla Crystal ve Naru gibi veteran oyuncuları kadrosunda tutmuştu. Takımın bu konuda başarısız olduğunu ve iki veterandan dilediği verimi alamadığını eklemek gerekiyor.

DP’nin kadrosunda hala büyük boşluklar bulunuyor. Takım orman ve orta koridor rollerini doldursa da hala alt koridor ve üst koridor oyuncuları açıklanmadı. Bununla birlikte takıma koç olarak kimin geleceği de henüz belirsiz.