Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ksaez, Dark Passage’a transfer oldu!

Ksaez, Dark Passage’a transfer oldu!

Son olarak Papara SuperMassive Akademi forması giyen orta koridor Ksaez, Dark Passage ile anlaşmaya vardı.

Genç oyunculardan kurulu bir kadro kuran Dark Passage, Kış Mevsimi'nin sona ermesiyle orta koridor WaeNa ile yolları ayırdı. Takım tekliflerine açık olduğunu duyuran WaeNa'nın yerine kimin transfer edileceği merak ediliyordu. Bugün yapılan açıklmaya göre genç oyunculardan vazgeçmeyen DP, Papara SuperMassive Akademi'den ayrılan Ksaez ile sözleşme imzaladı. Ksaez'in gelecek sezon VFŞL'de boy göstermesi bekleniyor.

Akademi Ligi'nin ortaya çıkmasıyla ilk olarak Royal Youth Akademi forması giyen Ksaez, mekanikleriyle birçok ismi kendine hayran bıraktı. Bunun üstüne 2020 sezonunu başında Papara SuperMassive'e transfer oldu ve Akademi Ligi'nde forma giymeye devam etti. Kış Mevsimi'nin sona ermesiyle takımdan ayrılan genç isim, VFŞL'den gelecek tekliflere açık olduğunu duyurmuştu.

Dark Passage beklenmeyen bir kararla WaeNa ile yolları ayırdı. Genç oyuncu yapılanmasından vazgeçmeyen ekip, Ksaez ile anlaşarak önemli bir işe imza attı. Genç orta koridorun bireysel performansı bir hayli beğeni topluyor. VFŞL'de nasıl bir performans sergileyeceğini hep beraber göreceğiz.