Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bvoy, Flamengo Esports’a transfer oldu!

Bvoy, Flamengo Esports’a transfer oldu!

LEC’de Misfits Gaming forması giyen Koreli nişancı Bvoy, CBLoL ekiplerinden Flamengo Esports’a transfer oldu. 

2020 sezonunun başında brTT’nin ayrılmasıyla büyük kan kaybeden Flamengo Esports, buna rağmen fena olmayan performanslar sergiledi ve normal sezonu 2. sırada tamamladı. Play-off’larda finale çıkan ekip, KaBuM! eSports’a 3-0 kaybederek şampiyonluk şansını yitirdi. Yaz Mevsimi öncesi kadrosunda değişiklik yapma kararı alan Flamengo, alt koridora Koreli takviyesi yaptı. Son olarak Misftis Gaming forması giyen Bvoy, 2020 Yaz Mevsimi’nde Brezilya’da forma giyecek.

Photo Credit: Flamengo Esports

Kariyerine ülkesinde başladıktan kısa bir süre sonra Çin yolunu tutan Bvoy, Star Horn Royal Club forması giydi. Çin’de 3 yıl kaldı ve Young Miracles, JD Gaming gibi takımların formasını giydi. JD Gaming’de efsane oyuncu imp’in yedeğiydi ve final oyanayan kadronun bir parçası oldu. 2020 sezonunun başında LEC’ye gelen Bvoy, Misftis Gaming ile anlaştı ve fena olmayan performanslar sergiledi. Kobbe’nin transferiyle takımdan ayrılan ismin yeni durağı Brezilya oldu.

Flamengo Esports, bölgenin maddi ve manevi olarak en güçlü organizasyonlarından bir tanesi. Bvoy bireysel olarak yetenekli ve CBLoL’de fark yaratabilecek bir isim.