Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Just Cause 4’e PlayStation’da büyük indirim!

Just Cause 4’e PlayStation’da büyük indirim!

Bu fırsat kaçmaz! 2018’in sonuna doğru piyasaya sürülen Just Cause 4, PlayStation’da 419 TL’den 179 TL’ye düştü.

Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan Aksiyon-Macera türündeki oyun, büyük indirimle karşımızda.  Just Cause 431 Mayıs‘a kadar 419 TL yerine 179 TL‘ye satın alınabilecek.

Just Cause serisi ilk olarak 2004 yılında PC, PlayStation 2, Xbox ve Xbox 360 için piyasa sunulmuştu. Oyun, o zaman için sunduğu görseller ve devasa oyun dünyası ile bir hayli sevilmişti. Daha sonrasında ise Just Cause 2 ile büyük beğeni toplayan yapım, Just Cause 3 ile de bu başarıyı kısmen sürdürmüştü. Takvimler 2018’in sonunu geldiğinde ise Avalanche Studios, serinin dördüncü oyununu piyasaya sürdü. 

Just Cause 4, Güney Amerika’daki Solis adında kurgusal bir ada ülkesinde geçiyor. Yine ana kahramanımız Rico Rodriguez ile beraber önceki oyunlardan da aşina olduğumuz Black Hand örgütünün ordusunu komuta eden Gabriela Morales’in peşine düşüyoruz. Amacımız ise diktatör yönetiminde olan Solis’i diktatörlerin elinden kurtarmak ve özgürleştirmek. 

Just Cause 4’de diğer oyunlardan farklı olarak en büyük yenilik hava olayları gibi gözüküyor. Oyunun neredeyse her fragmanında da karşımıza çıkan bu efektler, oyun severlerin beğenisini kazanacak gibi gözüküyor.