Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Japone, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu!

Japone, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu!

Kış Mevsimi'nde Royal Youth ve Papara SuperMassive formaları giyen Japone, eski takımı 1907 Fenerbahçe Espor ile anlaşmaya vardı.

2020 sezonuna Royal youth çatısı altında başlayan Japone, kısa bir sürenin ardından takımdan ayrıldı ve Papara SuperMassive'e transfer oldu. Papara SuperMassive beklentileri karşılayamadı ve mevsimin sona ermesiyle başarılı destek tekliflere açık olduğunu duyurdu. Daha önce Fenerbahçe ile 2 şampiyonluk yaşayan Japone, eski takımı ile yeniden anlaştı. Bununla birlikte Farfetch, 1907 Fenerbahçe Espor'dan ayrıldı.

Kariyerinde bir.ok farklı takımın formasını giyen Japone ilk büyük çıkışını 1907 Fenerbahçe forması altında yaşadı. Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşayıp Worlds'e giden isim, bu macerasının ardından Dark Passage'da başarısız bir mevsim geçirdi. DP'den ayrıldıktan sonra kısa bir YouthCrew serüveninin ardından Fenerbahçe'ye geri döndü ve bir şampiyonluk daha yaşadı.

Japone son olarak Papara SuperMassive forması giymişti. Yerli desteğin Fenerbahçe'ye dönmesiyle Royal youth formasıyla gördüğümüz Holy-Japone ikilisini bir kez daha göreceğiz gibi. Bakalım Fenerbahçe gelecek mevsim neler yapacak?