Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri iQOO 3 5G Transformers Limited Edition duyuruldu

iQOO 3 5G Transformers Limited Edition duyuruldu

Telefonlar özel edisyonlarıyla birlikte birçok işbirliği ile karşımıza çıkıyor. iQOO 3 de 5G telefonu için yeni özel bir seri çıkarttığını duyurdu. iQOO  Şubat ayında iQOO 3 5G'yi üç renkte tanıtmıştı. Bunlar Volcano Orange, Tornado Black ve Quantum Silver.

Bugün ise Çinli telefon üreticisi iQOO 3 5G'nin iQOO 3 5G Transformers Limited Edition adlı özel bir sürümünü duyurdu.

İQOO 3 5G Transformers Limited Edition, normal iQOO 3 5G'nin iç kısımlarını paylaşıyor, ancak eski telefon modellerinden farklı olarak aşağıda arkada bir şirket logosu olan Autobots logosu ve üstte kameraların hemen yanında "Monster Inside" yazıyor.

Arka tarafta camın altında özel bir dokuya sahip olan bir karbon fiber görünümü yer alıyor. L şeklindeki dörtlü kamera modülünün dizilimi tıpkı çerçeveler ve ses düğmesi gibi, sağ taraftaki güç düğmesi turuncu renkle boyanmış, altın rengi bir vurguyu öne çıkartıyor. 

İQOO 3 5G Transformers Limited Edition, Android 10 tabanlı iQOO UI ile kutudan çıkıyor bununla birlikte birde Transformers temasına göre hazırlanmış özel ikonlar, duvar kağıtları ve "etkileşimli arayüzler" ile birlikte geliyor. Telefon ilk olarak Çin'de satışa sunulacak ve bu özel serinin çıkış fiyatı 535 dolar olarak karışımıza çıkıyor.