Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Immortals, VALORANT takımını duyurdu

Immortals, VALORANT takımını duyurdu

Gün geçmesin ki yeni bir VALORANT haberi ile karşılaşmayalım. Bu seferki haberimiz profesyonel arenadan. VALORANT kadrosu kuran takımlar kervanına bir yenisi daha eklendi. Kuzey Amerika merkezli Immortals, VALORANT kadrosunu duyurdu.

https://twitter.com/Immortals/status/1263529997437820928

Duyuru, takımının resmi sosyal medya hesaplarından yapıldı. Takım şimdilik kadrosunun dört üyesini açıkladı. Yaptığı paylaşımda ise beşinci üyenin ismi verilmedi. Immortals VALORANT kadrosu:

  • Yannick “Koler” Blanchette,
  • Amgalan “Genghsta” Nemekhbayar
  • Joseph “Bjorlulu” Bjorklund
  • jcStani
  • ?

Immortals kadrosunda bulunan oyuncuların hepsinin, profesyonel CS:GO geçmişi var. Zaten son zamanlarda farklı oyunlarda profesyonel oyuncuların, VALORANT’a geçiş yaptıklarını görmüştük. Bu oyunların başına Overwatch ve CS:GO geliyor.

Daha önce Sentinels ve T1 gibi önde gelen espor kulüpleri de VALORANT kadrolarını duyurmuştu. Ülkemizde de bazı takımlar Riot’un FPS için başvuru formu açmış, hatta geçtiğimiz gün Futbolist, yeni koçunu duyurmuştu.

VALORANT, 2 Haziran 2020’de tam sürüm olarak çıkış yapacak. Bu tarihten sonra çoğu takımın hızlı bir şekilde aksiyon alması bekleniyor.