Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Immortals, dört oyuncusuyla yolları ayırdı!

Immortals, dört oyuncusuyla yolları ayırdı!

LCS sahnesine geri dönen Immortals, sOAZ, Eika, Altec ve Gate ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Yeni kadrosunu 2020 sezonunun başında duyuran Immortals, sOAZ ve Xmithie'yi transfer ederek büyük yankı uyandırdı. Bahar Mevsimi'nde 8 galibiyet 10 mağlubiyet alan ekip normal sezonu 8. sırada tamamladı ve playoff'lara katılamadı. Yaz Mevsimi'nde daha da başarısız olan ekip 2020 sezonunun kendileri için sona ermesiyle birlikte Xmithie hariç bütün as takım oyuncularıyla yolların ayrıldığını duyurdu. 

Eika, Altec ve Gate, kağıt üstünde LCS için pek de yeterli durmuyorlardı. Bireysel performansların yanı sıra takım olarak da birlikte oynamayı başaramayan Immortals oyuncuları için bu son kaçınılmaz oldu. sOAZ gibi deneyimli bir oyuncuyu da kaybeden ekibin gelecek sezon nasıl bir kadro kuracağı henüz belli değil. Fransız üst koridor sOAZ, IMT'den ayrılmasıyla bu sezon kariyerine ara vereceğini ve oynamayacağını duyurdu. İleride koç olarak karşımıza çıkabilir.

Xmithie kadroda kalan tek isim oldu. Immortals'ın gelecek sezon deneyimli ormancının üstüne bir takım kurması ihtimaller arasında. Bunun yanında başarılı ormancı harika bir takım oyuncusu. Immortals'ın önünde yeni kadro planlaması için belirli seçenekler bulunuyor. Ekip tamamı Amerikalı oyunculardan kurulu bir beşliye de yönelebilir, Koreli ya da farklı ülke vatandaşı iki oyuncu transferi de gerçekleştirebilir.