Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri HyperX PUBG Global Championship’e sponsor oldu

HyperX PUBG Global Championship’e sponsor oldu

Oyun ekipmanları üreticisi HyperX, PUBG Global Championship’in resmi sponsoru olduğunu doğruladı. Bu anlaşma, PUBG Nations Cup sponsorluğunun ardından HyperX ile PUBG Corp. arasındaki partnerliğin devam ettiğini gösterdi. 

HyperX Stratejik Pazarlama Müdürü Stephanie Winkler sponsorlukla ilgili olarak şunları söyledi: “PUBG topluluğuna desteğimizi, FACEIT Global Summit ve PUBG Nations Cup’dan, PUBG Global Championship’e taşımaktan heyecan duyuyoruz. HyperX oyun ekipmanlarını sunarak profesyonel donanımların PUBG oyuncularının oyun deneyimini arttırırken onları aynı zamanda nasıl güçlendirdiğini göstermek amaçlıyoruz.”

Turnuvanın resmi sponsoru olarak HyperX, etkinlik için kulaklık, klavye ve mouse sağlayacak. Anlaşma, spor pazarlaması ve eğlence ajansı Lagardère Sports tarafından gerçekleştirildi.

PUBG Corp. Merkezi Espor İş Geliştirme Müdürü Julian Schwartz partnerlikle ilgili olarak şunları ekledi: “HyperX bu yıl PUBG Esports'in çok önemli bir parçası oldu ve PUBG Dünya Şampiyonası'nın bir parçası olacaklarını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Espor müsabakaları birçok farklı donanım parçası gerektirir ve PUBG Esports olarak kaliteden ödün veremeyiz. HyperX, kaliteden ve stilden ödün vermeden donanım sağlayabilen benzersiz bir ortak.”

PUBG Global Championship, PUBG Esports’un ilk resmi sezon sonu etkinliği olacak. Turnuvanın grup aşaması 8 Kasım'da, büyük finaller ise 23-24 Kasım'da Oakland’da oynanacak.