Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Huni, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Huni, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Dignitas'ın başarılı üst koridoru Huni, takımın play-off'lara kalamamasının ardından sözleşmesinin devam ettiğini ancak tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Sezon başında uzun bir aranın ardından LCS'e geri dönen Dignitas, Huni'yi transfer ederek gündeme bomba gibi düşmüştü. ESPN kaynaklı bazı haberlere göre 2 yıl 2.3 milyon dolar garanti ücrete anlaşan tarafların birlikteliği kısa sürdü. Dignitas 2020 Bahar Mevsimi'nde normal sezonu 7. sırada tamamladı ve tie break mücadelesinde Closer'lı Golden Guardians'a mağlup olarak play-off'lara katılamadı. Bunun üstüne Koreli üst koridor, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Kariyerinde Kore, Avrupa ve Amerika'da forma giyen Huni adından ilk olarak Fnatic formasıyla söz ettirdi. Ardından Amerika'ya gitti ve Immortals ile anlaşmaya vardı. Immortals serüveninin sona ermesinin ardından ülkesine dönerek SKT'ye transfer oldu. Burada geçirdiği 1 yılda 1 MSI şampiyonluğu elde etti ve Worlds Finali'ne çıktı. Ardından Amerika'ya geri döndü ve ilk olarak Echo Fox, ardından ise Clutch Gaming ve Dignitas formaları giydi.

Dignitas'ın bu sezonki başarısızlığı Huni'nin canını sıkmış olacak ki takımla 2 yıllık anlaşması bulunmasına rağmen farklı bir yere transfer olmak istiyor.

Bakalım Huni'nin maaşını karşılamak isteyen bir takım çıkacak mı?