Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Heyecan ve aksiyon dolu hayatta kalma mobil oyunu arayanlar için Disorder sunuldu!

Heyecan ve aksiyon dolu hayatta kalma mobil oyunu arayanlar için Disorder sunuldu!

NetEase'in ekip ile oynanan ve hayatta kalma oyunu olan Disorder sonunda iOS ve Android için Amerika'da piyasaya sürüldü.

Askerlerin hayatta kalmak için bir araya geldiği sonsuz savaş ve yıkımın ürkütücü bir dünyasında geçiyor. Bu tarz oyunları sevenler için gerçekten keyifli bir oyun olacak oyunun Türkiye ve diğer ülkelere ne zaman geleceği bilinmiyor ancak heyecan veren bir oyun olduğu fragmana bakıldığında görülüyor. 

Bildiğiniz gibi geçen ay Asya'da piyasaya sürüldü ve o zamandan beri oldukça büyük, tutkulu bir oyuncu kitlesini etrafında topladı gibi görünüyor. Oyun sizi biraz zorlamayı hedefliyor bunun yanında takım arkadaşlarınızla birlikte çalışmanızı ve benzersiz silah becerilerinizi göstermeniz gerektiriyor.

Şu anda oyunda oynanabilecek yaklaşık yirmi farklı karakter bulunuyor, her biri savaş alanında oynamak için özel yeteneklere sahip. Yükseltme ve ustalaşma için izciler, savunma uzmanları, gizli ustalar ve destek birimleri gibi kademeler yer alıyor. Ayrıca denemek için kendi farklı silahları var ve yol boyunca çalışmak için atış tahtaları. 

Oyunda bunların yanında özel bazı oyun modları da sunuluyor. Oyunun en heyecanlı modu ise yeni Prometheus adı verilen modu. Bunun yer aldığı videoyu ise izlemek isteyenler için aşağıya bırakıyoruz: