Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Hades, EU Masters Yarı Finali’nde!

Hades, EU Masters Yarı Finali’nde!

Çeyrek finalde BT Excel Esports'u 2-0 ile geçen Hades'li Team LDLC, EU Masters Yarı Finali'nde AGO Rogue'un rakibi oldu. 

Bu sezona nişancı Monk ile başlayayan Team LDLC, Hades ile devam etme kararı aldı. Fransa ligi LFL'i ikinci sırada tamamlayan ekip EU Masters'da grup aşamasını lider tamamlayarak çeyrek finale yükseldi. Hades, turnuvanın KDA sıralamasında açık ara liderdi. Çeyrek finalde de hata yapmayan LDLC, İngiltere merkezli rakibi BT Excel Esports'u 2-0 ile geçerek yarı finalde AGO Rogue'un rakibi oldu.

LFL Finali'nde Gamers Origin'e 3-0 kaybeden ekip EU Masters'a direkt olarak ana aşamadan başladı. B Grubu'nda AGO Rogue, Vodafone Giants ve Defusekids'i gerisinde bırakarak lider çıkmayı başardı. Çeyrek final rakibi BT Excel ise turnuvaya çok kötü bir başlangıç yapıp durumunu toparlamış ve grubunu 2. sırada bitirmişti. BT Excel kadrosunda kaSing, Deadly ve Special gibi tanıdık isimler yer alıyor.

Grup Aşaması'nda 37 KDA'ya ulaşan Hades bu alanda açık ara lider oldu. Hades'in hemen arkasında ikinci sırada yer alan Shemek'in 7.d KDA'sı vardı. Efsane oyuncu YellowStar önderliğinde ilerleyen Team LDLC, yarı finaldei rakibi AGO Rogue ile grupta karşılaşmış, 2 maç kazanıp 1 maç kaybetmişti.

Flank Esports ailesi olarak Hades'e EU Masters Yarı Finali'nde başarılar diliyoruz! Maç tahminini Flank Fantezi Ligi üzerinden yapmayı unutmayın!

Photo Credit: EU Masters