Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri EU Masters 2020 Bahar Mevsimi Yarı Final eşleşmeleri belli oldu!

EU Masters 2020 Bahar Mevsimi Yarı Final eşleşmeleri belli oldu!

Hades'in formasını giydiği Team LDLC'nin de yer aldığı EU Masters Yarı Final eşleşmeleri kesinleşti. Finale çıkacak takımları Flank Fantezi Ligi'nde tahmin edebilirsiniz!

LEC'den sonra Avupa'nın en büyük League of Legends turnuvası olarak kabul edilen EU Masters'da Bahar Mevsimi'nin sonu yaklaştı. Ön Eleme Aşaması'nın tamamlanmasının ardından grup kuraları belli oldu ve ardından play-off'lar başladı. İlk olarak çeyrek final maçlarının oynanmasının ardından yarı final eşleşmeleri belli oldu. Eşleşmelere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

EU Masters 2020 Bahar Mevsimi Yarı Final Eşleşmeleri

  • AGO Rogue – Team LDLC
  • Movistar Riders – K1CK Neosurf

LEC temsilcisi Rogue'un akademi takımı olan AGO Rogue, Hades'in formasını giydiği Team LDLC ile eşleşti. Rogue'un kadrosunda Zanzarah ve Woolite gibi tanıdık isimler yer alıyor. Team LDLC'nin alt koridorunda ise Bursaspor Esports ve 1907 Fenerbahçe forması giymiş Hades'in yanı sıra efsane oyuncu YellowStar bulunuyor. AGO Rogue, çeyrek finalde mousesports'u 2-0 ile geçmişti. LDLC ise BT Excel'i 2-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi.

Diğer yarı final eşleşmesinde yer alan takımlardan Movistar Riders, çeyrek finalde Fnatic Rising'i 2-1 yendi. Movistar Riders'ın kadrosunda yakından tanıdığımız orta koridor Xico var. Movistar'ın rakibi Portekiz merkezli ancak Polonyalı oyunculardan oluşan K1CK Neosurf, çeyrek finalde GamersOrigin'i 2-1 ile geçti. K1CK kadrosunda iBo (eski adıyla IceBeasto), Puki Style ve Raxxo gibi bölgenin bilinen oyuncuları forma giyiyor.

Yarı final maçları 9 Mayıs tarihinde oynanacak. Flank Fantezi Ligi'nde tahmin yapmayı unutmayın!

Photo Credit: EU Masters