Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Galatasaray yeni Zula ekibini duyurdu

Galatasaray yeni Zula ekibini duyurdu

Zula Süper Lig’in zirve takımı Galatasaray yeni Zula takımını duyurdu.

Zula Süper Lig kurulduğundan bu yana zirveye sımsıkı sarılan, şampiyonluğu kimseye kaptırmayan Galataray Espor dördüncü yani geçtiğimiz sezonda da şampiyon olmayı başarmıştı. İlk sezonda 1907 Fenerbahçe Espor’un iddialı kadrosunu 3-0, 2. sezonda Gamers of Future’u, 3. sezonda yine 1907 Fenerbahçe’yi ve 4. sezonda Beşiktaş Espor’u hezimete uğratan Galatasaray Espor katıldığı bütün sezonlardan kupayla çıkmayı başarmıştı.

Belki de en dominant performansı geçen sene gösteren sarı kırmızılılar birkaç gün önce geçtiğimiz sezonun şampiyon kadrosu ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. Yeni kadronun açıklanması ise çok uzun sürmedi. Dün akşam saatlerinde yeni  kadrosunu açıklayan GS, yeni kadrosunu şu tweet ile duyurdu:

 

Kadroya baktığımız zaman kaptanlık rolünde Yusuf ”Kenz” Ünal‘ı görüyoruz. Yedi kişiden oluşan kadronun altısı daha önce Zula Süper Lig’de forma giymişti. Yalnız Bünyamin ”APG” Akyüz Zula sahnesine ilk kez Galatasaray Espor ile merhaba diyecek.

Koç tercihini ise daha önce Beşiktaş ve Oyun Hizmetleri’nde görev alan Doğukan ”Camel” Demir‘den yana kullanan Galatasaray kurduğu yeni kadro ile yine iddialı bir ekip izlenimi veriyor. 

Sizce yeni kadrosu ile Galatasaray 5. şampiyonluğu na ulaşabilecek mi?