Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Galakticos’un yeni ormancısı: Trix

Galakticos’un yeni ormancısı: Trix

Galakticos, kötü geçirdiği kış sezonunu ardından yepyeni bir kadroyla yaz sezonuna merhaba diyecek. Orta koridor oyuncusu Serkan “xkenzuke” Atılgan ile yaptığı transfer anlaşmasından sonra kadrosuna yeni bir ormancı dâhil etti: Trix. Kış sezonunda Doğuş Üniversitesi Aurora kadrosunda bulunan Trix, yeni sezonda Galakticos forması giyecek.

Galakticos geçtiğimiz sezonu kötü bitirmiş, listede sonlarda yer almıştı. Talihsiz sezonda ayrıca Ruvellius’un uzun bir süre kadro dışı kalması da aleyhine olmuştu. Yaz sezonundan önce yeniden yapılanmaya karar veren Galakticos, önce orta koridor pozisyonuna Serkan “xkenzuke” Atılgan’ı ardından da eski oyuncularından Mehmet Furkan “Trix” Çoruk’u ormancı pozisyonuna transfer etti. Uzun zamandır profesyonel sahnelerde boy gösteren oyuncu, HWA’da aynı zamanda takım kaptanıydı. Ardından Galakticos’a transfer olan Trix, burada geçirdiği süre sonunda Aurora’ya geçti ve kış sezonunun ardından tekrar Galakticos’ta. Takımın yeni ormancısının transferi Twitter üzerinden yapılan şu paylaşımla duyuruldu:

 

Ligimizin en tecrübeli ormancılarından Trix yaz mevsiminde bizimle birlikte olacak. Hoşgeldin Trix!#ToTheMoonpic.twitter.com/eiioQLjipX

— Galakticos (@TeamGalakticos) May 3, 2019

 

Xkenzuke ve Trix transferlerinin ardından Galakticos’un kadrosu şöyle şekillendi:

Mehmet Furkan “Trix” Çoruk (ormancı)

Koray “Naru” Bıçak (orta koridor)

Serkan “xkenzuke” Atılgan (orta koridor)