Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Galakticos’un yeni orta koridor oyuncusu xkenzuke oldu

Galakticos’un yeni orta koridor oyuncusu xkenzuke oldu

Galakticos, geçtiğimiz Kış Mevsimi boyunca istediği gibi bir iş çıkaramamış ve listenin en alt sıralarına yerleşmişti. Sezon boyunca kendini toparlayamayan takım bu sebeple kadro içi değişiklikler yapmaya karar verdi. Orta koridor transferini Twitter hesabı üzerinden duyuran Galakticos, bu sezon Türk-Alman oyuncu Serkan “xkenzuke” Atılgan’ın orta koridor pozisyonunda mücadele edeceğini belirtti.

 

League of Legends takımımızın yeni sezonda orta koridoru ona emanet!!
Aramıza hoş geldin @xkenzuke #tothemoonpic.twitter.com/phTDo84sIv

— Galakticos (@TeamGalakticos) 2 Mayıs 2019

2017 yılında profesyonel League of Legends oyuncusu olan xkenzuke, ilk olarak TEAM LF ORGA takımında yer aldı. Ardından Misfits Academy, Dragons E.C., UOL Academy takımlarında orta koridorun hakimi olan oyuncuyu son olarak PENTA 1860’ta gördük. Şimdiye kadar yer aldığı takımlarda kısa süreli maceralar yaşadı. Takımlarla birlikte katılığı turnuvalarda ise yalnızca bir kez, OMEN EuroGamer LoL Challenge Porto’da şampiyonluk deneyimi yaşadı. Rakibi GuPe karşısında aldıkları galibiyet, xkenzuke’nun kariyeri için şu an tek başarılı turnuva sonucu konumunda.

Galakticos’ta takım kadrosundan en son ayrılan isimler ve xkenzuke transferinin ardından takımın aktif kadrosu şu şekilde:

Koray “Naru” Bıçak (orta koridor)

Serkan “xkenzuke” Atılgan (orta koridor)

Mustafa Berk “Ruvellius” Baraklı  (Bot)

Takım kadrosunda boş olan koltukları kimlerin dolduracağı ile ilgili henüz bir bilgi yok ancak Yaz Mevsimi karşılaşmalarına kısa bir süre kaldığı düşünülürse koltukların yeni sahiplerinin yakın zamanda ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.