Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Flank Fantezi Ligi En Çok Puan Alan Oyuncular

Flank Fantezi Ligi En Çok Puan Alan Oyuncular

Flank Fantezi Ligi En Çok Puan Alan Oyuncular

 

Flank Fantezi Ligi’nde 5 hafta geride kaldı ve oynanan bu 10 maçta en çok puan toplayan oyuncular belirlendi. Aldıkları KDA skorlarına göre geçen bu 5 haftada ilk 10’a giren oyunculara bir göz atalım;

 

1-Closer 5500FP; zirvedeki Royal Youth takımının başarılı oyuncusu Closer, 6.9 KDA ile ligin en iyi KDA’sına sahip oyuncu durumda. Oynanan 10 maça göre değerlendirdiğimizde Closer’ın Jarvan performansı onu en çok puan alan oyuncu listesinde 1 numaraya yerleştirdi diyebiliriz.

 

2-Pilot 7000FP; Sivir performansı ile KDA rekorları kıran Pilot listede ikinci sırada. Hem ölme sayısının az olması hem de öldürme skorlarının çokluğu sayesinde 6.7 KDA ile ikinci sırada.

 

3-Anthrax 4000FP; Lux ve Yuumi ile harikalar yaratan Anthrax listede üçüncü sırada. Beşiktaşın başarılı destek oyuncusu HolyPhoenix ile harikalar yaratıyor.

 

4-Untara 4400FP; 1907 Fenerbahçe’nin dünya şampiyonu oyuncusu Untara listede dördüncü sırada. Takımına kolay adapte olan oyuncu koridor aşamasında genelde heyecanlı bir oyun geçiriyor.

 

5-PBD 3400FP; ligin en iyi alt koridor ikilisi sıralamasında ilk 3’e girmeyi hak eden Black ve PBD, güzel bir mevsim geçirmeseler de alt koridorda harikalar yaratıyor.

 

6-Farfetch 3600FP; Madness ve Husky Rider ile güzel bir uyum yakalayan Farfetch, dönem dönem eleştirilse de KDA’sı ve oyunuyla artık kendini kanıtladı diyebiliriz

 

7-HolyPhoenix 4800FP; VFŞL’nin belki de en iyi saldırı gücü taşıyıcısı holyPhoenix, takımını alt koridordan desteklemeye her maç devam ediyor.

 

8-GBM 4200FP; şampiyon havuzunun genişliği ve agresif oyun tarzıyla GBM listenin 8. sırasında

 

9-Cyeol 4600FP; Royal Youth’un yeni transferi Cyeol, bu sezon adeta harikalar yarattı. Farklı şampiyonlar kendini kanıtlayan oyuncu 5 maç en değerli oyuncu seçildi.

 

10-Wiz 4200FP; Kore’li ormancı sezon başlandığından itibaren Kirei’nin yokluğunu aratmadı diyebiliriz. Oynadığı oyun tarzı ve skor katkısıyla Wiz, en çok puan getiren oyuncular listesinde on numarada.

 

Cuma gününe kadar Fantezi Ligi kadronu kurup bu heyecana sende ortak olabilirsin! Tek yapman gereken maçlara tahmin yapıp, kazandığın puanlarla paket ve ya oyuncu alıp takımını güçlendirmek. Unutma aldığın puanlar, takımına koyduğun oyuncunun hafta sonu aldığı KDA’ya göre belirleniyor. Yani fixtürü takip etmeyi ve takımındaki oyuncular hakkında çıkan son haberleri okumayı unutma!

 

Flank Fantezi Ligi'ni oynamak için ; https://www.flankesports.com/fantezi-ligi