Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri fastPay Wildcats, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu!

fastPay Wildcats, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu!

fastPay Wildcats, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'nde kadrosunu bozmayacağını, koç ekibine ise Major ve Rider'ın transfer edildiğini duyurdu.

2019 sezonunun başında yeniden yapılanmaya giden organizasyon genç oyunculardan kurulu kadrosunu duyurmuştu. 1.5 yıllık dönemde vizyonu ve misyonunu değiştirmedi ve StarScreen hariç tüm oyuncular değişse de yine genç ve yerlilerle anlaşma sağlandı. 2020 Kış Mevsimi'nde finale kadar çıkan beşlisini bozmam kararı alan fastPay Wildcats, gelecek mevsim için koç ekibinde değişikliğe gitti. Doctor ile yollar ayrılırken Major ve Rider takıma katılan isimler oldu.

StarScreen, Ferret, Serin, Kaori ve Pbd, 2020 Kış Mevsimi'nde iyi bir performans sergiledi. Özellikle Covid-19 sebebiyle offline'a geçilmesiyle performanslarında gözle görülür bir artış yaşanan Wildcats oyuncuları, uyumlarıyla ön plana çıktı. Yarı finalde Dark Passage'ı 3-0 ile geçen ekip finale yükseldi ancak 1907 Fenerbahçe Espor'a diş geçiremedi.

Yaz Mevsimi'ne geçerken oyuncularını değiştirmeme kararı alan ekip koç ekibine iki takviye yaptı. RoboGod ve LIB'nin yanına Rider ve Major eklendi.

Photo Credit: fastPay Wildcats