Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Papara SuperMassive, Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu!

Papara SuperMassive, Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu!

Ligin iddialı ekiplerinden Papara SuperMassive, Skewer, Kituruken, Rhemio, Coldraa ve Fastlegged'den oluşan beşlisini duyurdu. Takımın VFŞL'ye bu takımla çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor.

2019 Kış Mevsimi'nin sona ermesiyle emektar ormancısı Stomaged ve destek Japoney ile yolların ayrıldığını duyuran Papara SuperMassive, Yaz Mevsimi'n bomba transferlerle girmeyi planlıyordu. 5Mid'in yaptığı haberde Snowflower ve KaKAO'nun SUP ile anlaşmaya yakın olduğu duyurulmuştu. Bugün yapılan açıklamada akademi takımı olduğu düşünülen Skewer, Kituruken, Rhemio, Coldraa ve Fastlegged'i duyuran ekip, beşlinin hangi ligde oynayacağına dair bir bilgi vermedi.

Skewer geçtiğimiz mevsim fastPay Wildcats bünyesinde yer almış fakat herhangi bir maçta forma giymemişti. Ormancı Kituruken ise bir süredir Dark Passage forması giyiyor ve VFŞL'de birkaç maçlık tecrübesi var. Orta koridor Rhemio 2020 sezonuna kadar profesyonel olarak hiçbir ligde mücadele etmeyen bir başka isim. Takımın yeni alt koridoru Coldraa, Galakticos Akademi'de kendini kanıtlamıştı.

İçinde bulunduğumuz durum dolayısıyla yapılan seyahatlarin ardından bir süre karantina altında kalınması gerekiyor. Bunun üstüne geçtiğimiz günlerde Bolulu'nun aldığı ceza da takımın ilk haftaya bir hayli eksik başlayacağının sinyallerini vermişti. Bu sebepler doğrultusunda SUP'un ilk hafta akademi oyuncularına şans tanıması ihtimaller dahilinde. 

Takımın as kadrosunun Armut, KaKAO, Bolulu, Zeitnot ve Snowflower'dan oluşması bekleniyor.

Photo Credit: Papara SuperMassive