Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri fastPay Wildcats, KMF’de 1907 Fenerbahçe Espor’un rakibi oldu!

fastPay Wildcats, KMF’de 1907 Fenerbahçe Espor’un rakibi oldu!

Yarı finalde Dark Passage'ı 3-0 ile geçen fastPay Wildcats, KMF'de 1907 Fenerbahçe Espor'un rakibi oldu. Final karşılaşmasında Flank Fantezi Ligi üzerinden tahmin yapmayı unutmayın!

1. Maç

Dark Passage alt koridorda Kogmaw ve Lulu seçimlerine yöneldi. Ferret alt koridora yağtığı baskınla ilk kanı Kaori'ye kazandırdı. Erken oyunu önde geçiren fastPay Wildcats altın farkını açtı. Kaori erken safhada aldığı skorlarla Achuu'ya karşı üstünlüğü sağladı. Doğru savaşları bulan Wildcats, Baron'u alarak kuşatmalara başladı. Altın farkı nerdetse 10000'e dayandı ve bu dakikadan sonra DP maça geri dönemedi. fastPay Wildcats serinin ilk maçını 31 dakikada bitirmeyi başardı.

2. Maç

alt koridorda Pbd'yi yakalayan Dark Passage'da ilk kan Maxi'ye gitti. Ferret ormanda geriye düşmesine rağmen aradaki farkı kapadı ve hatta öne geçti. Achuu seri boyunca birçok hata yaptı. Alamet savaşından 4 skor çıkaran Wildcats orta oyunda üstünlüğü eline aldı. Starscreen'in bu savaştaki performansı kilit nokta oldu. Takım savaşları tek taraflı geçti. fastPay Wildcats altın farkını 10000'in üzerine çıkardı ve son kuşatmayı yaparak rakip Nexus'u yıktı. 

3. Maç

Maxi üst koridora yaptığı baskınla ilk kanı almayı başardı. Öne geçmek için hamleler yapan Dark Passage, neredeyse her pozisyondan geride çıktı. Wildcats oyuncuları harita hareketleriyle rakiplerine karşılık verdi ve erken oyunda üstünlüğü eline aldı. Alamet savaşından Üçte Üç yapan Kaori çok güçlendi. Tahm Kench ulti'leriyle birlikte pozisyonlara yetişen IW makro oyunu bir hayli başarılı oynadı. Aradaki farkı yavaş yavaş açan ekip mücadeleyi dönülmesi zor bir duruma getirdi. DP belirli bir dakikadan sonra karşılık veremedi ve maç 29 dakikada sonlandı. Bu sonuçla birlikte fasyPay Wildcats finale yükselmeyi başardı.