Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fantezi Ligi Takım Kurma Rehberi ll

Fantezi Ligi Takım Kurma Rehberi ll

Fantezi Ligi Takım Kurma Rehberi ll

 

Ligin artık son haftasına geldik ve playoff’a katılacak tüm takımlar belli oldu. Fakat takımlar şimdi de sıralamalar için birbiri ile mücadele ediyor. İlk 2 takımın direk yarı finalden başlayacağı finallerde, ligi 3. Sırada bitiren takım 5. Sıra ile eşleşirken, 4. Sıradaki takımda 6. Sıradaki takım ile eşleşecek. Durum bu şekilde olunca son hafta her takım için önemli hala geldi.

 

Artık tahminlerden 100 Flank puan verildiği için öncelikle daha çok tahmin yapıp daha fazla Flank puanı toplayabilirsin. Öncelikle kadronda bulunan eksikliklerle başlamalıyız. Eğer yeni bir kadron varsa daha çok paket açmanda ve oyuncularını çeşitlendirmende fayda var. Ya da istersen Transfer Listesinden en sevdiğin oyuncuyu satın alabilir, takımını onunla beraber kurabilirsin.

 

Royal Youth birinciliği garantiledi, Dark Passage-WildCats-Bursaspor Esports-Galaktikos takımları ise playoff şanslarını kaybettikleri için bu dört takımda bu hafta alışılmışın dışında bir oyun oynayacaklardır. DP geçen hafta 2de2 yaptı ve güven tazeledi. Ayrıca Galaktikos ve Bursaspor’da geçtiğimiz hafta vadide rakiplerine çok zor anlar yaşattı.

 

Diğer playoff takımları için ise maç süreleri bu haftada uzun geçecektir. Genel olarak taşıyıcılar yerine destek ve üst koridor oyuncularını takıma koymakta fayda var. Ayrıca yeni metanın etkilerini de yakında göreceğiz ve destek oyuncular eskisi kadar skor alamayacak.

 

Fantezi Ligi’nin son haftasına girerken güncel haberleri takip edip size en çok puan kazandıracak kadronuzu kurmayı unutmayın! Ayrıca son transferleri de artık sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz!