Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fantezi Ligi için puanları biriktirmeye başladın mı?

Fantezi Ligi için puanları biriktirmeye başladın mı?

Fantezi ligi için puanları biriktirmeye başladın mı?

 

9 hafta süren kıyasıya mücadele ligin bitmesiyle son bulmuştu. Kartlarıyla takım kuran oyuncular her hafta genelinde ve tüm puan sıralamasında dereceye girip çeşitli hediyelerin sahibi oldu. 19 Haziran’da başlayacak yaz mevsimine kadar sende en sevdiğin oyunculardan oluşan bir kadro kurmak için şimdiden puan toplamaya başlayabilirsin.

 

Fantezi ligi kart ve strateji türünde, gerçek zamanlı verilerin baz alındığı skor kazanma oyunudur. Takımınıza seçtiğiniz oyuncuların hafta sonu düzenlenen profesyonel maçlarda aldıkları KDA ve belirleyici diğer skorlarının işlendiği, bu veriler ile sıralama üzerinden yarışılan oyun mevsim süresince oynana bilir durumdadır. Flank puanlarınız ile mağazadan alabileceğiniz üç farklı türde paket bulunur. Bu paketler Bronz-Silver-Gold olarak ayrılmıştır. Her paketin derecesi arttıkça içinden çıkan oyuncuların puanları da daha yüksek olur.

Haziran 19’a kadar biriktirdiğin puanlarla açacağın paketlerden en yüksek puanı alacağını düşündüğün oyunculardan kadronu kur ve her hafta verilen ödüllerin sahibi ol!