Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fallout Shelter online hem Android hem de iOS için yayımlandı!

Fallout Shelter online hem Android hem de iOS için yayımlandı!

Bethesda’nın 2015 yılında çıkardığı mobil oyun Fallout Shelter, PC ve konsol tarafındaki başarısını mobil de pek yakalayamamış olsa da yine de milyonlarca oyuncuya sesleniyor. Hem Android hem de iOS için oynanabilir olan Fallout Shelter Mobile, yeni bir şekilde karşımıza çıkıyor: Fallout Shelter Online.

Oyunun online versiyonu hem Android kullanıcıları için hem de iOS kullanıcıları için sunulmuş durumda. Popüler uygulama marketi Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirmeye ulaşan mobil versiyonun şimdi ise online versiyonu geliyor.

Oyun bildiğiniz gibi kıyamet sonrası bir dünyayı ele alıyor ve gerçekten de keyifli vakit geçirmeyi sağlayan bir mobil oyun olarak biliniyor. 

Oyunun yeni versiyonu da aynı zamanda bazı ülkelerde sunulmaya başlandı. Oyunun Google Play Store sayfasında yer aldığı kadarıyla oyun şu an için Endonezya, Malezya, Filipinler, Tayland, Singapur, Güney Kore ve Japonya’daki kullanıcılar için sunuluyor. İlk listede maalesef Türkiye bulunmuyor. 

Fallout Shelter Online'da neler yer alıyor? Fallout 4’te yer alan Red Rocket ve Diamond City gibi noktaları ziyaret edebiliyorsunuz. Bu ise oldukça iyi görünüyor. Oyunun yayımlanan tanıtımı ise şu şekilde: